Twoja stolica Rejestracja dlaczego warto mieć konto?

Szukaj usług

Logowanie

Poleć nas znajomym

Serwisy z których
pobieramy kontakty:

Reklama

Reklama

Dlaczego warto mieć konto?

Konto użytkownika indywidualnego

Posiadając konto będziesz mógł nie tylko wyszukiwać usługi w Warszawie, ale i dzielić się swoimi opiniami na temat firm, z których usług już skorzystałeś, a także korzystać z doświadczeń innych użytkowników. Dzięki temu będziesz miał szanse odnaleźć najlepszych fachowców zaczynając od szkół językowych i kończąc na zakładach fryzjerskich. Kiedy uznasz, że wybrany usługodawca spełnił twoje oczekiwania będziesz mógł dodać go do „Twoich ulubionych usług”, kiedy któryś usługodawca wzbudzi twoje zainteresowanie będziesz mógł dodać go do „Chcę odwiedzić”.

Posiadacze kont indywidualnych walczą ze sobą o miano najlepszego recenzenta w danym miesiącu, korzystają z forum, na którym poruszają tematy dotyczące swojej dzielnicy, usług, a także zamieszczają ogłoszenia kupna, sprzedaży etc. Co więcej, mają również możliwość przeglądania ofert pracy.


Konto firmowe


Posiadając konto firmowe przede wszystkim będziesz miał szansę na darmową reklamę wśród szybko rosnącego grona internautów korzystającego z portalu Twoja-Stolica.pl. Komentarze na temat twoich usług dodane przez użytkowników indywidualnych umożliwią Ci wskazanie twoich mocnych i słabych stron. Dzięki temu będziesz wiedział co należy zrobić, aby spełnić oczekiwania twoich klientów i stać się jeszcze lepszym!

Kiedy zajdzie potrzeba w szybki i łatwy sposób będziesz mógł zamieścić ogłoszenie o pracę.

 

Recenzenci miesiąca

  • ppst 33.470 pkt. recenzje: 559
  • lcklck18 22.050 pkt. recenzje: 424
  • zhengjx 17.480 pkt. recenzje: 275

Firmy sponsorowane

Reklama

Reklama